• İletişim
  • 0532 484 67 20

Eskişehir şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile hem Eskieşhir'e hem de Eskişehir'den istenilen tüm illere nakliye yapabilmekteyiz. Gerek tayinler gerekse iş değişikliğ için senenin belli aylarında yoğun olarak sağladığımız şehirler arası nakliyat hizmetimizi son model araçlarımı ve taşıma ekipmanlarımız ile sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz. 

 

 

Şehirler arası nakliye hizmeti donanımın yanı sıra tecrübe de gerekmektedir. Firmamız yıllara dayanan tecrübesi ile yabancısı olduğunuz illerde dahi kontrolü elinde tutarak nakliyenin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. 

 

 

Firmamız taşıma öncesi ayrıntılı bir tespit yaparak araç büyüklüğü, personel, asansör gibi ayrıntıları belirleyerek en uygun ölçülerde taşıma gerçekleştirmeyi amaçlar. Ambalajlama işlemi, araca yüklenme ve tekrar yeni adrese yükleme işlemleri titizlik içerisinde büyük bir dikkat ile yapılır. 

 

 

Zaman kaybını ve mal zararını en aza indirerek güvenli taşıma hizmeti sunan Menekşe Nakliyat, şehirler arası nakliyat konusunda doğru adresiniz.  

 

 

Menekşe Nakliyat İletişim Bilgileri ;

 

Gsm : 0532 484 67 20

Adres : Kurtuluş Mah. Vatan Cd. Tansaş Karşısı / ESKİŞEHİR

Adres : Atatürk Bulvarı Migros Önü / ESKİŞEHİR